Dating met Geile_Slavin uit Zuid-Holland

Geile_Slavin | 43 jaar | rotterdam

U dient zich eerst te registreren voordat u alle fotos kunt bekijken van Geile_Slavin

Naam:
Geile_Slavin
Leeftijd:
43 jaar
Woonplaats :
rotterdam
Provincie :
Zuid-Holland
over jou:

Ik wil uw bezit zijn. Ik zal elk bevel opvolgen die u maar wilt voor mij. Alles zal ik doen en elke vorm van slavin zal ik aannemen die u maar wenst. Ik hoop dat u meer van mij te weten wilt komen en dat wij dan samen eens kennis gaan maken in het kort. Ik wil alles inleveren wat u maar wilt. Ik hoop dat u snel tijd voor mij kan vrijmaken. Ik verdien ook geld mijn meester, maar daar zal u geen last van hebben. Elke minuut van de dag zal ik voor u klaarstaan wanneer u maar zou willen. Ik denk dat het wel een grote wens is van een meester die alles en dan ook alles met u kan doen? Ik kan een schoonmaak teef zijn, maar ook uw lustenslaaf, alles zal ik zijn en wezen wat u maar wenst.

Ik zoek een :

Ik verdien ook geld mijn meester, maar daar zal u geen last van hebben. Elke minuut van de dag zal ik voor u klaarstaan wanneer u maar zou willen. Ik denk dat het wel een grote wens is van een meester die alles en dan ook alles met u kan doen? Ik kan een schoonmaak teef zijn, maar ook uw lustenslaaf, alles zal ik zijn en wezen wat u maar wenst.

Stuur Geile_Slavin een gratis bericht

Registreren is gratis en anoniem

Registreer nu

Bekijk alle andere singles


GrootXbuikje

GrootXbuikje
34 | Den haag

Door omstandigheden sinds kort single en ja je kunt er niet omheen...ik ben zwanger. De hormonen vli ..

Bekijk

Feestje

Feestje
32

Voor mij is het leven een groot feest en ik geniet dan ook van elke minuut in het leven. ..

Bekijk

Alexandra_single

Alexandra_single
46 | Rotterdam

Na lang wikken en wegen heb ik toch maar de stoute schoenen (en kousen) aangetrokken en heb besloten ..

Bekijk

GothicGirl(Katja)

GothicGirl(Katja)
28 | Rotterdam

Beetje wild, beetje gothic,beetje eigenwijs, beetje verlegen, beetje oversext, beetje vanalles wat. ..

Bekijk

Imchii

Imchii
33 | Vlaardingen

Zweepjes, latex, halsbanden, gagballs, alles wat met geile SM te maken heeft! ..

Bekijk

Rozetta

Rozetta
34 | Schiedam

Lieve mannen, ik heet Rozetta 30 jr, maatje meer, vrijgezel (nooit getrouwd geweest), geen kinderen. ..

Bekijk

Alexia

Alexia
58 | Rotterdam

Wat doe je als er geen lichamelijk contact meer aanwezig is in je huwelijk? Juist, dat moet het volg ..

Bekijk

Aera

Aera
30 | Poeldijk

Hoi leuke mannen ik ben Aera, ik ben van Koreaanse afkomst (ouders komen er vandaan) en eigenlijk on ..

Bekijk

Grey-link LDA Estrada Nacional 18 6230-804 Valverde Portugal KVK (CCIP): 1972 IVA-(BTW):PT517890895
LET OP DIT IS EEN SITE VOOR 18+. ONDER DE 18 GEEN TOEGANG
Om er voor te zorgen dat deze site op de juiste manier wordt weergegeven zullen wij een cookie op uw computer moeten plaatsen. Verder heeft deze site deels fictieve profielen, zie de algemene voorwaarden, als u hier geen problemen mee heeft klik dan op akkoord. Gaat u niet akkoord klik dan op niet akkoord en u zult naar Google worden verwezen
AkkoordNiet akkoord
x